Atatürk Silueti Borsamızda

Cumhuriyetin 96. Yılında anlamlı Anıt Borsamızda yerini aldı.

Bandırma Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin yapmış olduğu Atatürk silueti Borsamızda. Borsamızın çalışmaları ve girişimleri sonucunda Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve Bandırma Kaymakamlığı’na yapılan başvurular sonucunda Sanat Okulunun öğrencileri tarafından yapılan Atatürk siluetinin önceki günlerde Borsamızın Bahçesinde yapılması tasarlanan Anıt için verilmesi ile birlikte yeniden düzenlenerek hizmet binasının bahçesinde sergilenmeye başlandı. Meclis Başkanımız İsmail Tunçbilek ve Genel Sekreterimiz Ertunç İşbay’ın çalışmaları ile yenilenen Anıt’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı gibi özel bir günde açılışı yapıldı.

Anıt’ın Borsamıza kazandırılmasında emeği geçen Sülieti yapan Zamanın Sanat okulu öğrencilerine,Bandırma Kaymakamız Sayın Günhan Yazar’a ,Bandırma Milli Eğitim Müdürümüz Mutlu Aslan’a ve Can-El Münip Çoker Madencilik A.Ş. şükranlarımızı sunarız.

Borsamız Meclis Üyelerinin katılımlarıyla açılan Anıt’ın açılış kurdelesini Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek, Meclis Başkan Yardımcısı Hayri Çelik, Başkan Yardımcısı Muzaffer Zengin ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ahmet Turan kesti. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.