Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı’ndan Borsamıza Ziyaret

Akparti Balıkesir Milletvekili Sayın Yavuz Şubaşı İle Bandırma Akparti Başkanı Sayın Alp Bostancı Borsamızı ziyaret ettiler.

Akparti Balıkesir Milletvekili Sayın Yavuz Şubaşı İle Bandırma Akparti Başkanı Sayın Alp Bostancı  Borsamızı ziyaret ettiler.Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin ,Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek, Meclis Üyesi Ahmet Toygun Misafirlerimize ev sahipliği yaptılar.

Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin Ayçiçeği hasadının devam ettiği şu günlerde Borsamız satış salonu ve Hububat Laboratuarı başta olmak üzere Borsamız ile ilgili bilgiler verdi.
Balıkesir Milletvekili Sayın Yavuz Şubası’da “Bandırma Ticaret Borsası ile ilgili bilgi sahibi olduğumu belirtmeliyim.Borsamızın Bandırma ve Bölge ekonomisine katkılarını biliyoruz. Başarılı çalışmalarınızın artarak devamını bekliyoruz”dedi.
Çeşitli konular ile ilgili sohbet neticesinde Yönetim Kurulu Başkanımız Halit Sezgin Borsamızın Yapmış olduğu projeleri ve Borsamızın yayınlamış olduğu dergi ve dökümanları Milletvelimize  takdim etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.