BANDIRMA BELEDİYE BAŞKANI TOLGA TOSUN’DAN BORSAMIZA ZİYARET.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun borsamızı ziyaret etti.

Borsamızın Ağustos ayı olağan meclis toplantımızın konuğu Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun oldu.

Borsamızın Meclis Üyeleri ve Yüksek İstişare Kurulu Üyelerinin de katıldığı toplantıda Belediye Başkanı Tolga Tosun Lisanslı Depo tesislerimizi dolaşarak Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin ve Meclis Başkanımız İsmail Tunçbilek Belediye Başkanı Tolga Tosun’a tesis hakkında bilgiler verdi.

“Bandırma Bölgesi İçin Önemli Bir Proje”

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun lisanslı depo tesislerini çok beğendiğini belirtti. Tosun bölge tarımı ve sanayisi için çok önemli bir proje olduğunun da altını çizerek, gerçekleştirilen bu başarılı proje için borsamızın yöneticilerine ve personeline teşekkür etti.

Tosun “ Bandırma bölgenin ekonomik olarak en dinamik ve limanıyla,sanayisiyle, ulaşım imkanlarıyla önemli şehri. Bandırma Ticaret Borsamızda bölgenin tarım ticaretinde önemli görev üstlenmekte. Bölgemizde tarım ticareti Borsamız satış salonunda oluşan fiyatlar üzerinden gerçekleşmekte. Lisanslı depoculuk tesisi de büyük bir proje gerçekten. Bölge tarımı için, üretici için ve sanayici için önemli  bir proje hayata geçiyor. Bölge tarımına ve şehrimizin ekonomik hayatına büyük katkı sağlayacak bu projeyi hayata geçiren Bandırma Ticaret Borsası’nı tebrik ediyorum.” Dedi.

“Borsamızın En Büyük Projesi”

Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin lisanslı depoculuk hakkında bilgiler verdikten sonra yapılan işin önemine değindi.

Sezgin “ Lisanslı Depo borsa tarihinin en büyük projesi. Bölge tarımına büyük katkı sağlayacak. Uzun bir süre birlik ve beraberlik içinde büyük bir özveri ile çalıştık. Bandırma Ticaret Borsası olarak bölge tarımına, sanayisine katkı sağlamak en temel amacımız. Bu süreçte destek veren tüm ekip arkadaşlarıma ve personelimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.