Başkan Halit Sezgin’den Yeni Yıl Mesajı

Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyor, umut ve beklentilerimizle yeni bir yıla giriyoruz.  Ama maalesef, 2020 yılını ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan bir virüsle mücadele ederek geçirdik. Tüm dünyada olduğu gibi biz de zorlu süreçlerden geçtik. Sağlığın hayatımızda ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladık. Pandemi süreci ile hepimizin hayatı değişti.

Devletimiz ve milletimiz her zaman olduğu gibi zor durumda olanın yanında oldu. Bu süreci birlik ve beraberlik içinde en az kayıplarla atlatmak için her kurum ve kişi üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdi. Umarız 2021 yılı ülkemiz ve dünyamız için salgının bittiği bir yıl olsun. Yeni bir yıl yeni başlangıçları ve umutları beraberinde getirsin.

2020 yılı Borsamızın kuruluşunun 80. Kuruluş yıldönümüydü. Maalesef pandemi nedeniyle 80.yılımızı coşkuyla kutlayamadık.  80 yıldır bölgemize hizmet veren Borsamız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ufkun ötesini görerek yeni projeler üretmeye devam edecektir.  Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da şehrimizin kalkınması için üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz.

Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede şehrimiz ve ülkemizin gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdama katkı sağlamayı hedefledik.  2021 yılında da bütün enerjimizle üyelerimizin ve bölgemizin rekabet edilebilirliğini arttırıcı projeler üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu ideallerimiz çerçevesinde başta üyelerimiz ve Bandırmalı hemşerilerimiz olmak üzere  camiamızın yeni yılını kutlar, 2021 yılının şehrimize, bölgemize,  ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış, huzur ve refah getirmesi temenni ederim.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.