Borsamızın Akreditasyon Denetimi Yapıldı.

katılım sağladı. Açılış toplantısına Bandırma Belediye Başkan Vekili Aydın Yağar, İŞKUR Müdürü Emrullah Narin, TMO Marmara Balıkesir Başmüdürü Salih Aksu, Ticaret Şefi Levent Güler, İlçe Tarım Müdürü Murat Güngörmez, Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez, TOBB Balıkesir İl Akademik Danışmanı Metehan Yılgör, katıldılar.

Toplantıda Borsamızın Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek, Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Muzaffer Zengin ve Şükrü Funda, Sayman Üye Ahmet Turan, Meclis Üyesi Mehmet Aytekin, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Melike Çömez de hazır bulundu.

Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, “Yıllardır devam ettirilen akreditasyon sistemindeki A sınıfı borsa olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Bölge tarımı için borsamızın tüm imkanlarını kullanıyoruz. Büyük yatırımlar yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

Toplantıya katılan protokol üyeleri de borsamıza duydukları güveni dile getirerek bölge tarımı ve ekonomisindeki güvene değindiler.

Borsamızın denetimi Türk Loydu Denetçisi Serkan Şahin Tarafından Yapıldı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.