Büyükerşen Borsamızı Ziyaret Etti

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Borsamızı Ziyaret Etti.

Balıkesir Milletvekillerimiz Namık Havutça ve Ahmet Akın, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Bandırma Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılkışlı, Bandırma Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Şerafettin Çıkar Borsamızı ziyaret etti.

Protokol heyetini Borsamızın Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek, Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Başkan Yardımcısı Şükrü Funda, Muzaffer Zengin, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Turan, Meclis Üyeleri Hayri Çelik ve Mustafa Çömez, Borsamızın Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Toygun karşıladı.

Büyükerşen Borsamızın Elektronik satış salonunu, laboratuvarlarımızı ziyaret ederek bilgi aldı. Elektronik satış salonunda sembolik buğday alımı yapan Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen sistemin bölge tarımı için çok faydalı bir sistem olduğunu ve fiyatların adil bir şekilde oluştuğunu belirtti. Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin Büyükerşen’e Bandırma ve Borsamız faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Büyükerşen elektronik satış salonunun ardından akredite hububat laboratuvarını da gezerek buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen Yönetim Kurulu Başkanımız Halit Sezgin’e çalışmalarından dolayı teşekkür ederek Bandırma’nın başarılı ve örnek bir kent olduğunu belirtti. Yılmaz Büyükerşen’e ziyaretleri anısına Borsamızın Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek ve Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin tarafından plaket ve hediye takdim edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.