ESKİ YÖNETİME PLAKET GECESİ

Borsamız, önceki dönem meclis üyelerini hizmetlerinden ötürü plaket takdim etti.
Grand Asya Otelde gerçekleşen etkinlikte yeni yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile eski yönetim kurulu ve meclis üyeleri bir araya geldi.

Gecenin ilk konuşmasını Yönetim Kurulu Başkanımız Can Ata Tan yaptı. Tan, böyle bir gecede birlikte olmanın önemine dikkati çekerek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Borsamız ailesine 2013 yılında katıldım. Bu süre içinde meclis ve yönetim kurulu üyeliklerinde bulundum. Borsa ailesi içinde yer aldıktan sonra Bandırmalı olmanın gurur ve mutluluğunu bir başka şekilde yaşadım. Bu akşam aramızda bulunan eski yöneticilerimiz, Borsamızın bugünlere ulaşmasını sağlamışlardır. Kendilerine sonsuz teşekkür borçluyuz. Borsa yönetim kuruluna aday olurken, öncelikle eski yönetim kurulu ve meclisin bize bıraktığı başarı çıtasını korumayı, sonra bu çıtayı yükseltmeyi hedefledik. Borsamız yönetiminin bugünkü başarılı noktaya gelmesinde tabii ki, Genel Sekreterimiz Ertunç İşbay ve Genel Sekreter Yardımcımız Aybike Özbay ile personelimizin katkılarını da unutamayız. Onlara da teşekkür ediyorum. Böyle bir aile içinde olmam dolayısıyla da kendimi güvende hissediyorum.”
Borsamız Meclis Başkanı Recep Güngör de konuşmasında, önceki meclis ve yönetim kurulunun kendilerine bıraktığı değerlerin korunması için çaba harcayarak, yeni projeler üretmeyi planladıklarını vurgulayarak, “Biz, çok güçlü bir aileyiz. Bu ailenin bir bireyi olmaktan büyük mutluluk duyuyorum” dedi.

Ardından önceki meclis üyelerine üstün hizmetlerinden dolayı teşekkür edilerek plaketleri takdim edildi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.