KADIN GİRİŞİMCİLERİMİZ BANDIRMASPOR HENTBOL TAKIMIYLA BİRARAYA GELDİ.(29.01.2016)

Borsamız Kadın Girişimciler Kurulu Bandırmaspor bayan hentbol takımını misafir etti.

Borsamız Kadın Girişimciler Kurulu Bandırmaspor bayan hentbol takımını misafir etti. Yönetim Kurulu Başkanımız Halit Sezgin, Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş, Hentbol Şube Sorumlusu Melisa Demirhan da toplantıya katıldı.

Kadın Girişimciler Kurulu Başkanımız Buket Boyacı  konuşmasında “Kurulumuzun amacı; bölgemizde kadın girişimciliğini ve kadın istihdamını arttırmak, çeşitli organizasyonlar yaparak kadın girişimcilerimizi bilgilendirmek ve cesaretlendirmektir. Bu toplantıda da sizin gibi başarılı bayan sporcularla birlikte olmak bizleri onurlandırmıştır” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Halit Sezgin’de Borsamızın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Hentbol takımının başarılı oyuncularıyla tanıştı. Başkanımız Sayın Halit Sezgin ligdeki başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş Bandırma Ticaret Borsası Kadın Girişimciler kurulunun bu nazik davet için teşekkür ederek başladığı konuşmasında hentbol takımı hakkında bilgi verdi. Bandırma Ticaret Borsasının  faaliyet ve çalışmalarıyla bölgenin en önemli kurumlarından biri olduğunu vurgulayan Elmastaş,Borsamızda bulunmaktan duyduğu memnuniyeti  dile getirdi.Erdek spor salonunda oynanan Hentbol karşılaşmalarının Takımın bulunduğu ligde iddialı olması sebebiyle taraftarlarımızca desteklenmesi gereğinin altını çizdi.

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Borsamız Kadın Girişimcilerimiz tarafından Bandırmaspor Hentbol Takımına günün anlam ve önemini belirten plaket takdim edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.