KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Kurban bayramını,Korona virüs tedbirlerini uygulayarak kutlayacak olmamız coşkumuzu azaltmaz.Lütfen kurallara uyalım salgın hastalığı yayacak davranışlardan kaçınalım.

BAŞKANLARDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Bandırma Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin ve Meclıs Başkanı İsmail Tunçbilek Kurban Bayramı dolayısıyla  ortak bir kutlama mesajı yayınladılar.

“Bayramlar, yardımlaşma ve dayanışma duygularını pekiştiren, gönüller arasında manevi dostluk ve kardeşlik köprüleri oluşturan kutsal günlerdir, Bu yıl Korona virüs salgını  nedeniyle alınan tedbirler ramazan bayramına  göre biraz daha hafifledi.Herkes bayram için dini vecibelerini yerine getirebilecek .Ancak unutulmaması gereken en önemli husus bu salgın hastalığın bireysel olarak hijyen kurallarına uymazsak,sosyal mesafeye dikkat etmessek ve en önemlisi maske takmazsak kendi sağlığımızla birlikte toplum sağlığınıda riske atmış olacağımız gerçeğidir.Lütfen tokalaşmaylım ve temastan kaçınalım.Bütün sevdiklerimiz aslında telefon kadar yakındalar. Bizler, bu bilinçle Kurban bayramımızı sağlık ve huzur içerisinde kutlayalım.

Korona virüs tehlikesi bitmedi rehavete kapılmayalım.Toplum sağlığını tehdit etmesi ve bulaş riskini ve hastalığın artmasını öneleyecek kuralları uygulayalım. Kurban  Bayramını bireysel olarak alınacak tedbirler ile kutlanacak olması coşkumuzu azaltmaz. Alınan tedbirlere herkesin hassasiyetle riayet etmesi gerektiğinin zaten bilincinde olan insanlarımızın ve  Borsamız Camiamızın Kurban Bayramı’nı kutlarız”.

Halit Sezgin                İsmail Tunçbilek

Yön.Krl Bşk                 Meclis Bşk.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.