Minik Ressamlar Ödüllerini Aldı

Resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Borsamızın Kadın Girişimciler Kurulu tarafından, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile  “ Anneler Günü” nedeniyle ilk ve ortaokul öğrencileri arasında yapılan resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri dağıtıldı.

Cumhuriyet Meydanı’nda Ramazan Eğlenceleri programları arasında düzenlenen ödül törenine,  Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Meclis Başkanı İsmail Tunçbilek, Genel Sekreter Ertunç İşbay, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Buket Boyacı ve Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Ödül dağıtımı öncesi konuklara seslenen Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Borsanın bölgenin ekonomik hayatına yön veren kurumlardan biri olmasının yanında, yaptığı sosyal faaliyetler ve projelerle de Bandırma’ya hizmet verdiğini söyledi.

Sezgin şunları aktardı:

“Borsamız Kadın Girişimciler Kurulunun “Anneler Günü” sebebiyle düzenlemiş olduğu Resim Yarışmasında dereceye giren öğrencilerimizin ödüllerini vermek üzere buradayız. İlkokul ve Ortaokul öğrencileri arasında yapılan yarışmamızda 4 kategoride ilk üçe giren öğrencilere ve mansiyon alanlar ödül almaya hak kazanmıştır.

Bu özel ve anlamlı günde anneleri için yaptıkları birbirinden güzel resimleri bizlere gönderen tüm öğrencilerimize ve onları bu yarışmaya teşvik eden çok değerli öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkür ederiz.

Her etkinliğimizde bizlere destek olan Belediye Başkanımız Dursun Mirza’ya, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze, derecelerin belirlenmesinde bizlere yol gösteren çok kıymetli komisyon üyelerimize ve çalışkan Kadın Girişimcilerimize de huzurlarınızda tekrar teşekkür etmek isterim” dedi.

Konuşmanın ardından, yarışmaya katılan 40 öğrenciden dereceye giren 20 öğrenciye ödülleri dağıtıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.