REKTÖR ZİYARETİ

Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Sayın Prof.Dr.Alpaslan Serel, Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. İbrahim Ethem Arıoğlu ve Doç.Dr.Metehan Yılgör Meclisimizi ziyaret ettiler.

Üniversitemize yeni açılması planlanan fakülte ve bölümlerle ilgili karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantıda konuyla ilgili ülkemizdeki örnekler görüşüldü. Prof.Dr.Süleyman Özdemir üniversitemizin gelişimi açısından büyük bir öneme sahip olan akademisyen alım süreci devam ettiğini, Akademik ve idari kadrosunu giderek güçlendiren üniversitemizin büyüme hedefleri doğrultusunda öncekilere ilave olarak yeni bölümlerin ve programların açılmasının planlandığını belirtti.

Açılan yeni bölümleri, programları ve birimleri, sayıca artan akademik ve idari personeli, artan bilimsel ve kültürel etkinlikleri, inşa edilecek kampüsü ile başta Bandırma olmak üzere Balıkesir ve ülkemizin varlığına değer katan bir üniversite olmak yolunda özveri ile çalışan üniversitemizin bundan sonra da aynı azim ve özveri ile çalışmalarını sürdüreceğini belirten Prof.Dr.Süleyman Özdemir; bu faaliyetleri yerine getirirken Bandırmanın kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, işadamlarıyla birlikte hareket etmelerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.