ÜYELERİMİZİN RUSYA TEMASLARI DEVAM EDİYOR.

Bandırma Ticaret Borsası, üyelerinin sektörleri ile ilgili gelişmeleri küresel düzeyde takip edebilmeleri için ” Moskova Agroprodmash Fuarı”na düzenlediği iş seyahati kapsamında temasları devam etti. Borsamızın iş insanları Moskova Büyükelçiliği Ticaret Baş Müşavirliği tarafından ağırlandı.

Ülkemizden Rusya Federasyonu tarafına yapılan İhracat durumu, ürün grupları, ilgili ürün gruplarının başka ülkeler tarafından rekabet ve pazar durumu ve mevcut durumda potansiyel ihracat yapılabilecek ürün ve ürün grupları hakkında değerlendirmelerde sunumda bulundular.

Firmalarımız da bireysel olarak firmalarına ve çalışmalarına detaylı bir şekilde anlattılar hedefleri ve ihracat durumlar hakkında bilgi verdiler.

Ticaret Başmüşaviri Çiğdem Şamiloğlu Erkoç ve Ticaret Müşaviri Ahmet Onur Öztürk bey nezaretinde karşılıklı olarak pazar değerlendirmesi ve olası yapılabilecek ihracat ürünleri hakkında değerlendirmeler yapıldı.

Grubumuz ve Müşavirliğimiz arasında yapılan bu görüşme her iki taraf için memnuniyetle karşılandı.

Bandırma Ticaret Borsası ve grubumuz adına büyükelçimiz ve Müşavirliğimiz yetkililerine ziyaretin anısına plaket hediye takdim edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.