3 Yorumlar
 1. EREN NİZAM diyor

  Giresun Ticaret Borsası ve kardeş Borsamız Bandırma Ticaret Borsamızın başarılı proje bazlı çalışmalarından dolayı kutluyorum. Açıkçası Akademik Danışman konusunda da şanslı olduklarını düşünüyorum. Çok sevdiğim ve potansiyeli olan bir ilimiz. Özellikle tarım alanındaki potansiyelini kıskanılacak derecede önemsiyorum. Bandırma kılar nezdinde değerli ağabeyim Ertunç bey nezdinde tüm Balıkesir lilere baki selam eder başarılarının artarak devamını dilerim.

 2. Erol diyor

  Borsamızın değerli yöneticileri vasıtası ile yapmış olduğunuz
  canlı yayın bilgilendirmeleriniz için emeklerinize sağlık hocam, anlıyoruz ki bölgemizin kişi başı gayri safi hasılatını yükseltmek ve eğitim seviyelerini artırmak için neler yapmalıyız bunlar üzerinde gelişme kaydetmek için nasıl çalışmalar yapmalıyız bunlara yoğunlaşmamızın gerekli olduğunu düşünüyorum. Diğer slaytlarınızı da en kısa zamanda dinlemek üzere

 3. Dilan Uzmali diyor

  Balıkesir bandırma da yüksek lisans tez öğrencisiyim konu belirlemekte zorluk çekerken karşıma sayın Prof.Dr. Metehan Yılgör hocamızın bu videosunun bana faydası olucağını gördüm ve bu değerli paylaşımları için yardımcı oldukları için teşekkürlerimi sunarım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.