BORSAMIZ LABORATUVARI BÖLGEMİZ TARIMINA HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR

Bandırma Ticaret Borsası Hububat Laboratuvarı 2017 harman sezonunda Güney Marmara bölgesini kapsayan geniş bir alanda üretici ve ilgili sanayi sektörüne hizmet vermeye devam ediyor.

Bölgemizde üretilen ürünlerin borsamıza getirilmesiyle başlayan süreçte ürünler; numuneleri alınarak gerekli analizleri yapılmakta ve elektronik satış salonu için satışa hazırlanmaktadır. Bu süreç her gün günün erken saatlerinde başlayıp geç saatlere kadar devam etmektedir.
Bu çalışmaların yanında akreditasyon çalışmaları gereği birçok platformda paydaşlarıyla ortak çalışmalar içerisinde yer almaktadır.
Susurluk Ticaret Borsası Laboratuvar ve Akreditasyon Sorumlusu Şule Şahin Arslan hanım, Borsamız Hububat Laboratuvarında  2 hafta sürecek olan Hububat, baklagil ve yağlı tohumlarda uygulanan analiz metotları, laboratuvar uygulamaları ve satış salonu faaliyetlerini yerinde görmek ve ilgili edinimleri kazanmak amacıyla borsamız uygulamalı eğitim programına katılmaktadır. İlgili eğitimlerin çok taraflı olarak Akreditasyon uygulamalarımızı ve günlük çalışma programımıza katkı sağlayacağı kanaatindeyiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.