Borsamızda Akreditasyon Denetimi Yapıldı.

Borsamız Akreditasyon Denetimini Başarıyla Geçti.

TOBB Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmaları kapsamında 5.Dönem Akreditasyon Sürecinde yer alan Borsamızın belge yenileme denetimi başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Akreditasyon denetimi açılış toplantısına Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Gıda Hayvancılık ve Tarım İlçe Müdürü Osman Sefa Uyar, TMO Bandırma Şube Müdürü Suat Ünlü, Bandırma Ziraat Odası Başkanı Süleyman Dönmez, Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Turan, Borsamızın Genel Sekreteri Ertunç İşbay, Genel Sekreter Yardımcısı ve Akreditasyon Sorumlusu Aybike Özbay, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Buket Boyacı ve Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ahmet Toygun katıldı.
Akreditasyon denetimi Türk Loydu Başdenetçisi İlker Gür tarafından gerçekleştirildi.
Toplantıya katılan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza “Bandırma Ticaret Borsası Türkiye’nin en başarılı borsalarından biri. Şehrimiz için önemli bir kurum” ifadelerini kullandı.
Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin de borsamızın faaliyetleri hakkında bilgi vererek akreditasyon çalışmalarını anlattı. Halit Sezgin “3 yıldır A sınıfı borsa olarak üyelerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.