TEDBİR VE DENETİMLER EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARILDI

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak oda ve borsaların yönetim kurulu başkanları ve genel sekreterleri ile gerçekleştirdiği video konferans toplantısında covid 19 tedbirleri ve denetimleri değerlendirildi.

Video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıların birincisinde yüksek vaka çıkışı yaşanan ilçelerin kaymakamları ile görüşen Şıldak tedbirlerin en üst seviyede uygulanması için talimat verdi. Vali Şıldak; toplu ve kalabalık ortamlarda bulaşın daha yüksek olduğu bilindiğinden toplantı vesilesi ile vatandaşları bu tür ortamlardan mümkün olduğunca uzak durulması konusunda uyardı.

Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin ve Genel Sekreteri Ertunç İşbay’ın da katıldığı değerlendirme toplantılarının ikincisinde İlde faaliyet gösteren sektörlerin temsilcileri ile video konferans yöntemi ile görüşen Şıldak; salgının seyri ve alınacak tedbirleri değerlendirdi.

Sanayi Odası, Ticaret Odaları ve Ticaret Borsalarının Yönetim Kurulu Başkanları ve Genel Sekreterleri ile gerçekleştirdiği toplantıda Vali Şıldak bilgilendirme ve değerlendirmelerde bulunurken, salgında yaşanan yüksek vaka çıkışının tüm kesimlerin ve sektörlerin ortak desteğiyle kontrol altına alınabileceğinin de altını çizdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.