TOBB Akreditasyon Kurulu Toplandı

TOBB Akreditasyon Kurulu Belirlendi, Borsamızı Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin Kurul Üyeliğine Seçildi

Yeni dönemde (2018/2023) Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi çalışmalarının yürütülmesinden sorumlu olan Akreditasyon Kurulu, TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz başkanlığında 18 Eylül 2018 Salı günü toplandı.

Toplantıda, Akreditasyon çalışmaları kapsamında yürütülen faaliyetler, akreditasyon süreci, standardı ve yapılan revizyon çalışmaları hakkında Akreditasyon Kurulu Sekreterliğince bilgilendirme yapıldı.

Akreditasyon Kurulu aşağıdaki üyelerden oluşuyor:

TOBB Akreditasyon Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, Borsamız Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükcü, Çorlu Ticaret Odası Genel Sekreteri İbrahim Karağöz, Samsun TSO Genel Sekreteri Süleyman Karabük, Uşak TSO Genel Sekreteri Caner Urhan, Iğdır Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Gökçen Turan, Adana Ticaret Borsası Genel Sekreteri T. Gökhan Öztürk ile TOBB Reel Sektör ARGE ve Uygulama Dairesi Başkanı O. Fatih Soysal

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.