KOBİ’lere Yeni Nefes

TOBB’un öncülüğünde, Oda ve Borsaların katkılarıyla gerçekleştirilecek yeni Nefes Kredisi için imzalar atıldı.

Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin “Ülke ekonomisinde önemli yer tutan KOBİ’lerin içinde bulunduğu finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye’deki diğer oda borsaların katılımıyla düşük faiz oranlarıyla geçten yıl KOBİ’lere can suyu olan TOBB Nefes Kredisi Projesi’nin bu yılda 18 aya uzatılan vadesi ile yeniden verilecek.

“Nefes Kredisi’nde faizler aylık yüzde 0,99, yıllık yüzde 11,88 olarak belirlendi. Kredi vadesi ilk 6 ay geri ödemesiz, takip eden 12 ay eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay olacak. Nefes Kredisi verecek bankalar Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankası olarak belirlenmiştir.Bandırma Ticaret Borsası üyeleri Halkbank,Ziraat Bankası ve Denizbank’tan faydalanabilirler.
Bu kampanyaya  Bandırma Ticaret Borsası olarak destek veriyoruz.  Nefes kredisini üyelerimizin iyi değerlendirmesini öneriyor, Nefes Kredisi´nin üyelerimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.”dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.