UR-GE Kapanış Toplantısı Düzenlendi

Borsamız tarafından sürdürülen “Bandırma İhracatı Kanatlanıyor” adlı UR-GE projesinin kapanış toplantısı gerçekleştirildi.

Borsamızın Ekonomi Bakanlığı tarafından kabul edilen Bandırma ve bölgedeki kanatlı sektöründe hizmet veren firmaların ihracatının arttırılması amacı ile yapılan “Bandırma İhracatı Kanatlanıyor” adlı UR-GE projesinin kapanış toplantısı borsamızın meclis salonunda yapıldı.
Proje ihtiyaç analiz raporunun sonuçlarının açıklanması, katılımcı firmaların mevcut teknik yeterliliklerini içeren firma değerlendirme karnelerinin takdimi, gelecek dönem yapılacak olan eğitim ve yurt dışı faaliyet planlamalarının görüşülmesi amacıyla geniş katılımlı bir toplantı düzenlendi.
Toplantının açılış konuşmasını Borsamızın Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin yaptı. Sezgin katılımcı firmalara projede yer almalarından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Ayrıca  ihracatın ülke ekonomisi için önemini anlattı.
Gerçekleştirilen toplantıda Projenin nasıl ilerleyeceği ve yurt dışı iş gezilerinde yapılacak olan iş görüşmeleri planlaması ile firmaların alacağı eğitimler planlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.